Een krachtige samenwerking
Nicole van Ginneken van MEE West-Brabant benoemd het volgende over de cursus:
Wat een top samenwerking was dit! De kracht van sport hebben we op een prachtige manier weten te verwerken in het programma. En wat straalt er meer kracht uit dan echt aan de slag te gaan? Met bokshandschoenen aan, stevig staan en leren stoten! We zijn gestart met investeren in een prettige, veilige en hechte groep, door middel van leuke kennismakingsoefeningen. Vanaf daar hielden we in het programma steeds een mooie balans tussen theorie en praktijk.
We zagen voornamelijk de acceptatie van zichzelf en het gevoel deel te nemen en mee te kunnen in de maatschappij.
De groei van de deelnemers was bijzonder om te zien. We zagen voornamelijk de acceptatie van zichzelf en het gevoel deel te nemen en mee te kunnen in de maatschappij. Dit zorgde voor een algeheel tevreden gevoel! Daarnaast zagen we ook een toename van zelfvertrouwen. Met behulp van het spinnenweb van positieve gezondheid hebben we deze ontwikkeling ook daadwerkelijk kunnen meten.
Bram van Aleco vult het volgende nog aan over de samenwerking.
Het was heel erg gaaf om twee expertises te verbinden met een gezamenlijk doel: De weerbaarheid vergroten van deelnemers. Op deze manier hebben we binnen de training het beste van twee werelden samen kunnen brengen en deelnemers op allerlei manieren laten ervaren hoe zij sterker in hun schoenen kunnen staan. Daarnaast hebben de deelnemers zelf ook een positieve invloed op elkaar gehad, door veiligheid aan elkaar te bieden en elkaar te respecteren. Wat Aleco betreft was dit een zeer geslaagd project met tal van mogelijkheden in de toekomst.
Het bundelen van onze krachten heeft zijn vruchten afgeworpen: een inspirerende samenwerking die naar meer smaakt!